: : Kamil Střihavka : :


01.11.2012 - Koncert v pražském Retro Music Hall

27.11.2012 se uskuteční již tradiční podzimní a jediný pražský koncert Kamila s LEADERS! v Retro Music Hall. Přijďte se podílet na skvělé atmosféře a uvolnit nervozitu z očekávaného konce světa :-). Kliknutím na obrázek se dostanete na stránku klubu, kde můžete i zakoupit vstupenku.

12.9.2012 - Nové fotografie

V sekci Fotky přidány obrázky z Hradologie ve Slavkově u Brna. Již brzy přineseme informace o Kapce medu pro Verunku včetně termínů.

25.8.2012 - CD Muzikál a film

Kamil letos slaví 20 let od svého vstupu do světa muzikálu!
Při této příležitosti vyšlo album, které přináší reprezentativní výběr písní, kterými zazářil na divadelních scénách, jež uváděly jak díla renomovaná, tak původní muzikálovou tvorbu.
Výběr samozřejmě otevírá píseň z Jesus Christ Superstar, slavného muzikálu A. L. Webbera a T. Rice, jehož první české nastudování uhranulo více než 850.000 diváků, a které Kamila Střihavku katapultovalo na absolutní vrchol popularity. Zajímavou byla jeho role Prince z odvážného převede-ní Dvořákovy Rusalky do muzikálové formy, zde zastoupená písní Vidino, sladká, přesladká. Nepřehlédnutelný a nepřeslechnutelný byl zpěvák v původních muzikálech Ondřeje Soukupa Johanka z Arku a Elixír života, a Michala Pavlíčka Excalibur a Obraz Doriana Graye. Nabídku přijal i od Karla Svobody do jeho Golema. Významnou a krásnou roli dostal v muzikálu Němcová! z pera Václava Noida Bárty. Byla to už několikátá příležitost zpívat s Lucií Bílou. S několikanásobnou Zlatou slavicí nazpíval i duety do zástupců filmových písní na tomto výběru: ať už je to hit z pohádky Nesmrtelná teta – A pohádky je konec či titulní píseň z filmu Kajínek – Samota. Výběr uzavírá klasika Suchého a Šlitra z filmu Kdyby tisíc klarinetů – Tak, abyste to věděla, původně vydaná na albu Báry Basikové 60tá.OBJEDNÁTE ZDE !!!

Tracklist:

1. V zahradě Getsemanské: Děj se vůle tvá.....(Jesus Christ Superstar) live
2. Ty jsi ten déšť (Johanka z Arku)
3. Láska je Bůh (Johanka z Arku)
4. Vidino sladká, přesladká (Rusalka muzikál)
5. Opíjí (Excalibur)
6. Král slepých rybářů (Excalibur)
7. Na věky věků (Obraz Doriana Graye)
8. Never More (Elixír života) se Zlatou Kinskou
9. Hledám dál (Golem)
10. Je to jen sen (Němcová!)
11. Drahá ženo má (Němcová!) s Lucií Bílou
12. Samota (Kajínek) s Lucií Bílou
13. Tak, abyste to věděla (Kdyby tisíc klarinetů;album 60tá) s Bárou Basikovou a Danem Bártou
14. A pohádky je konec (Nesmrtelná teta) s Lucií Bílou
 

V obchodech aktuálně můžete zakoupit tyto CD + DVD


OBJEDNÁTE ZDE !!!

OBJEDNÁTE ZDE !!!


OBJEDNÁTE ZDE !!!


OBJEDNÁTE ZDE !!!JESUS CHRIST SUPERSTAR - KONCERT
 ... starší "novinky" naleznete ZDE
: : Tyto oficiální stránky KAMILA STŘIHAVKY jsou provozované za laskavého přispění společnosti ITS : : : : Sony Music - vydavatelství : : : : Kamil jezí ve voze Rexton - SsangYong od společnosti GolcCar : : : : Kamila Střihavku obléká značka Pierre Cardin : : : : LevMusic - zastupující agentura Kamila Střihavky : : : : Divadlo TaFantastika - Kamilova domovská scéna : : : : Acit s.r.o : :

© 2004–2010 STRIHAVKA.CZ   |   Návrh a realizace: