: : Kamil Střihavka : :


15.03.2015 - Kamil v roli autora a režiséra divadelní hry Tolik hlav.

Byl bych rád, kdyby se v té dnešní, neutěšeně uspěchané době především mladí lidé dokázali odtrhnout od televizních obrazovek, od monitorů svých počítačů, iPadů, či mobilních telefonů a v mnohem větší míře se potkávali na kulturních akcích. V tomto případě – na divadle,“ říká Kamil Střihavka, debutující divadelní autor i režisér. Více v tiskové zprávě zde.

16.11.2014 - Narozeninový koncert v pražském Retro Music Hall

Tradiční podzimní koncert v pražském Retro Music Hall bude pro změnu 20.1.2015, kdy Kamil oslaví 50. narozeniny.
Gratulanti z hudební branže budou přítomni jak v sále, tak na podiu - B.S.P, Supergroup, V. Čok. ŠKWOR

Více v tiskové zprávě zde.

16.11.2014 - Podznimní akustické turné 2014

Akustické turné pokračuje. Stejně jako úspěšné jarní akustické turné se koná v netradičním koncertním prostředí. Série koncertů začala 8. října v Benešově.


Čtěte více v tiskové zprávě zde.


KAMIL STŘIHAVKA - PODZIMNÍ AKUSTICKÉ TURNÉ 2014:


08.10. Benešov

21.10. Děčín - divadlo

10.11. Karlovy Vary - Městské divadlo

12.11. Sedlčany - KD Josefa Suka

18.11. Ostrava - DK Divadelní sál

20.11. Brno - Semilaso

25.11. Sokolov - Divadlo

26.11. Domažlice - KD

12.12. Praha - Švandovo divadlo

14.12. Prachtice - Divadlo

15.12. Ústí nad Orlicí - Roškotova divadlo

06.02.2014 - Nový videoklip

Zítra vyrážíme na první koncert akustického turné 2014. K příležitosti tohoto turné byl natočen videoklip k písni Ztracenej, režírovaný Václavem Noidem Bártou.

09.01.2014 - Akustické turné 2014

Po kliknutí na obrázek si můžete přečíst podrobnější informace o nadcházejícím akustickém turné. Jarní část je definitivně pokryta, avšak pro velký zájem bude realizováno i turné podzimní. Pořadatelé mohou tedy stále získat toto netradiční vystoupení pro svůj kulturní stánek, stačí pouze kontaktovat management Lev Production.

18.11.2013 - Akustické turné 2014

Vážení fanoušci, jistě se některým z vás už doneslo, že na příští rok chystáme akustické turné. Informace o tom, jak to celé bude vypadat, co se bude hrát a v jakém složení, zveřejníme již brzy. Přípravy jsou v plném proudu a máte se opravdu nač těšit. Pro začátek naleznete v Termínech termíny. Kdo by to řekl? :-)


21.08.2013 - Live záznam z Rokytnice nad Jizerou

Vážení fanoušci, čas od času si pro naši potřebu nahráváme naše vystoupení na videokameru, abychom mohli posuzovat naše výkony a získávat podněty na vylepšení celé produkce. Tento koncert se nám zalíbil natolik, že máme pocit, že by Vás mohl potěšit, přestože zvuk je pouze z kamery a záznam je pořízen pouze "z ruky". Věříme že Vám všem uděláme tímto radost!

Váš Kamil & LEADERS!

13.02.2013 - B.S.P. Tour 2013

Po šesti letech se mohou fanoušci kapely B.S.P. těšit na sérii koncertů. Trio Kamil Střihavka (zpěv), Michal Pavlíček (kytara) a Ota Baláž (klávesy) se dalo opět dohromady, aby doplněno o bubeníka Miloše Meiera a baskytaristu Martina Ivana opět zamířilo na česká podia. Poprvé kapela vystoupí 15. března v České Lípě, další koncert se koná 3. dubna v pražské Hybernii.


B.S.P. vznikli v roce 1992, kdy vydali album s názvem „O. Balage for K. Střihavka by assistence M. Pavlíček“, zpívané v anglickém jazyce s pilotním singlem

„I don´t know“. O dva roky později následovalo další album již v češtině, ze kterého jmenujme alespoň hity jako „Země vzdálená“ a „Holka čapni draka“.


Celá tisková zpráva zde.

 

V obchodech aktuálně můžete zakoupit tyto CD + DVD


OBJEDNÁTE ZDE !!!

OBJEDNÁTE ZDE !!!


OBJEDNÁTE ZDE !!!


OBJEDNÁTE ZDE !!!JESUS CHRIST SUPERSTAR - KONCERT
 ... starší "novinky" naleznete ZDE
: : Tyto oficiální stránky KAMILA STŘIHAVKY jsou provozované za laskavého přispění společnosti ITS : : : : Sony Music - vydavatelství : : : : Kamil jezí ve voze Rexton - SsangYong od společnosti GolcCar : : : : Kamila Střihavku obléká značka Pierre Cardin : : : : LevMusic - zastupující agentura Kamila Střihavky : : : : Divadlo TaFantastika - Kamilova domovská scéna : : : : Acit s.r.o : :

© 2004–2010 STRIHAVKA.CZ   |   Návrh a realizace: